logo_kanoon


در این زمینه
با وجود ناتمام ماندن روند درمان
و بدون توجه به نظر پزشک‌ها
نرگس محمدی از بیمارستان
به زندان بازگردانده شد
چهار شنبه ۶ آبان ۱۳۹۴ - ۲۸ اکتبر ۲۰۱۵

narges_mohammadi2.jpg
نرگس محمدی که در پی تشنج و تشدید بیماری‌اش در زندان، به بیمارستان منتقل و بستری شده بود، امروز- چهارشنبه ششم آبان ماه 1394-، به زندان اوین بازگردانده شد.
نرگس محمدی، نائب رییس کانون مدافعان حقوق بشر که به دو بیماری آمبولی ریه و فلج عضلانی مبتلا است، نوزدهم مهر ماه 1394 در پی تشنج در زندان، به بیمارستان منتقل و بستری شده بود.
به گزارش سایت کانون مدافعان حقوق بشر، انتقال خانم محمدی به زندان در حالی صورت گرفته است که پزشک‌های معالج او تأکید کرده‌اند که دو بیماری‌ خانم محمدی در فضای زندان و محیط‌های تنش‌زا تشدید شده و در نهایت در پی بی‌توجهی می‌توانند جان او را به خطر بیاندازند.
پيش‌تر و قبل از تشدید بیماری خانم محمدی در زندان، پزشك‌های متخصص مغز و اعصاب در خصوص عواقب بی‌توجهی نسبت به بستری شدن خانم محمدی در بیمارستان، هشدار داده بودند؛ امری که مسئولان مربوطه تا زمان تشدید بیماری خانم محمدی، نسبت به آن توجهی نکردند.
تقی رحمانی، همسر نرگس محمدی با این اعتقاد که همسرش بدون درمان اصولی به زندان بازگردانده شده است، گفت که نظر پزشک‌های معالج خانم محمدی، ادامه درمان در بیرون زندان و محیط بدون تنش است.
آقای رحمانی در ادامه گفت که همچون گذشته بر این نکته تأکید می‌کند که این نوع برخوردها با بیماری نرگس محمدی، خطر معلول سازی را او بیشتر می‌کند.


send page email page     print version print


                   


نظر شما؟

نام:

عنوان:

نظر:
codeimgکد را اينجا وارد کنيد:


کانون مدافعان حقوق بشر
عضو فدراسیون بین المللی جامعه های حقوق بشر